poniedziałek, 20 marca 2017

Sklep domero.pl uruchomiony przez MiD w 2016r.

Sklep domero.pl uruchomiony przez MiD w 2016r.

W IV  kwartale 2016 roku nasza firma uruchomiła sklep internetowy pod domeną domero.pl. W sklepie stopniowo były dodawane kolejne kategorie produktów, które mamy w ofercie.


Jako pierwsza powstała kategoria pod nazwą Akcesoria/części do żaluzji i została szeroko uzupełniona o elementy zamienne możliwe do wymiany przez każdego klienta, który posiada podstawową wiedzę na temat żaluzji pionowych. W sklepie można znaleźć przede wszystkim zaślepki rynny dolnej i górnej, które nadają estetyczny wygląd każdej żaluzji oraz zabezpieczają przed ostrymi krawędziami. Często wymieniane przez klientów uchwyty, pudełka do żaluzji, które zużywają się po latach. Okres wytrzymałości zależy głównie od częstotliwości wymieniania tych części. Mniej znane lecz także bardzo ważne elementy to uchwyty na rynnę dolną, które zabezpieczają szybę przed uderzeniami podczas uchylonego okna. Mało dostępny element, który oferuje nie wielu sprzedawców, czyli patyk do żaluzji. Patyk jest bardzo ważnym elementem, który umożliwia sterowanie pochyleniem lametek w żaluzji. W naszym sklepie można zamówić patyk o długości do 150 cm, standardowo jednak dajemy patyki o długości 50 cm.

Następnie utworzona została kategoria części do rolet, jednak został ona nie do końca uzupełniona. W tej kategorii można znaleźć wiele ciekawych elementów dostępnych na sztuki, a nie tak jak w przypadku wielu sprzedawców oraz w marketach na komplety. U nas można znaleźć produkty w cenie niższej niż 1 zł. Co bardzo rzadko się zdarza przy dzisiejszych cenach, jednak jako firma możemy zaoferować niskie ceny ze względu na skalę zamówień i korzyści skali wynikające ze zmniejszenia kosztów jednostkowych. Początkowo została dodana taśma piankowa do przyklejania rolet. Taśma o szerokim zastosowania w każdym domostwie, przyklejanie rolet i prowadnic nie jest jej jedynym zastosowaniem. Jest to produkt wysokiej jakości
i każdy klient ma gwarancję solidnego klejenia. Nie ma obaw o odpadanie rolety z okna lub odpadania innych przedmiotów przyklejonych na tę taśmę.
Następnie kategoria z tygodnia na tydzień posiadała coraz to więcej części, kolejno dodane zostały mechanizm do dużych rolet na rurę fi 32 mm oraz mechanizm do rolety w kasecie. Oba te produkty są niezbędnymi elementami wyposażenia każdej rolety, należy pamiętać aby w umiejętny sposób wymieniać wybrane mechanizmy. Zaczynając wymianę w niewłaściwy sposób możemy narazić się na uszkodzenie nowego przedmiotu, dlatego też w naszym sklepie znaleźć można filmy instruktażowe jak poprawnie wymienić mechanizm, lub naklejać taśmę oraz wiele innych filmów powiązanych z konkretnymi produktami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz