piątek, 24 marca 2017

Nowe produkty w kategorii części do rolet +domero.pl

Nowe produkty w kategorii części do rolet domero.pl

Oferta naszego sklepu została poszerzona o nowe produkty. Jeżeli chodzi o części do rolet wewnętrznych, materiałowych kolejno dodawaliśmy następujące produkty.


W grudniu pojawiły się złączki do łańcuszka koralikowego potocznie nazywanego sznurkiem do rolet. Złączka pasuje na łańcuszek o grubości ziaren, koralików 3 mm. Złączka może zarówno pełnić funkcję ogranicznika w rolecie, dlatego też zazwyczaj podczas montaży dajemy dwie złączki do jednej rolety. Zaletą tego rozwiązania jest fakt iż w przypadku kiedy złączka nam się uszkodzi lub zgubimy gdzieś złączkę mamy dodatkową złączkę w zapasie. Jeżeli zastosujemy jedynie jedną złączkę i ogranicznik w kształcie talerzyka, to nie mamy jak połączyć łańcuszka.

Kolejno dodaliśmy oczka pod żyłkę do rolet mini. Oczka są niezbędnym elementem każdej rolety z prowadzeniem żyłkowym. Wymiary oczka pod żyłkę to 12 mm długość i 3 mm szerokości oczka wyposażone są w zakończenia zaostrzone, które to umożliwiają trwałe zamocowanie przedmiotu w zakończeniu listwy dolnej.Te elementy pasują do każdego typu rolety, który wyposażony jest w prowadzenie żyłkowe. Dokonując zakupu nie musisz się martwić o to, czy oczko będzie pasowało, gdyż w każdej chwili możesz je przymocować dodatkowo za pomocą kleju konstrukcyjnego dostępnego w naszym sklepie.
Następnie w naszym sklepie dodaliśmy obciążniki do sznurka rolety. Obciążnik sznurka pełni funkcję ozdobną rolety oraz dociąża sznurek dzięki czemu sznurek nie ulega splątywaniu.
Dostępne są dwa kolor obciążników biały i brązowy, obciążnik dostępny w naszym sklepie posiada także funkcję rozkładania jest to zaletą ponieważ w dowolnym momencie można go złożyć i rozłożyć.
Kolejnym elementem były łańcuszki bez końcowe, które stosowane są w roletach dzień i noc. Dzięki sznurkowi tego rodzaju nie trzeba stosować złączek. Na ten rodzaj sznurka można zastosować obciążniki dostępne u nas, ponieważ mają funkcję rozkładania. Łańcuszki dostępne są w dwóch długościach 50 cm i 100 cm zwisu oraz kolorze białym i brązowym.


Następnie dodaliśmy mechanizm do rolety mini w cenie 5.50 za cały komplet, jest to naprawdę niska cena za mechanizm roletowy. Mechanizm wyposażony jest we wszystkie niezbędne części, które potrzebne są do montażu. Umożliwiliśmy także zakup najpotrzebniejszych elementów z mechanizmu oddzielnie. Każdy klient może kupić same uchwyty plastikowe do kompletnego mechanizmu z funkcja regulacji. Jest to zaletą ponieważ nie trzeba wtedy kupować całego zestawu, można kupić jedynie niezbędny element.


Później dodane zostały metalowe uchwyty do rolet. Jest to produkt, który oferuje nie wielu sprzedawców jednak te uchwyty są naprawdę solidne i potrafią wytrzymać wiele lat przy codziennym użytkowaniu. Z doświadczenia firmy uchwyty tego typu nie są wymieniane, szybciej psuja się inne elementy, jednak same uchwyty trwają prze wiele lat. Dodane zostały uchwyty górne oraz dolne w ofercie mamy także uchwyty przedłużane, dzięki tym uchwytom możliwy jest montaż rolety pod wywietrznikiem okiennym.

1 komentarz:

  1. Witam serdecznie!

    Na pewno zastanowię się nad wyborem,gdyż niedługo odbieram nowe mieszkanie od dewelopera, które znalazłem w ofercie - sprzedaż lokali mieszkaniowych wrocław. Przeczytam wcześniej jednak Wasz artykuł na temat "Jak wybrać rolety"
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń