czwartek, 19 stycznia 2017

Wybrane realizacje mid.info.pl Rolety zewnętrzne Listo

Wybrane realizacje kategoria Rolety zewnętrzne firmy mid.info.pl w Listopadzie i Grudniu 2016 

W grudniu i listopadzie 2016 nasza firma dokonała kliku montaży rolet zewnętrznych. Mimo okresu zimowego staramy się w miarę możliwości montować nasze rolety zewnętrzne u klientów. W grudniu i listopadzie udało nam się zamontować kilkanaście sztuk.

W Listopadzie dokonaliśmy montażu 7 sztuk rolet zewnętrznych w kolorze beżowym i 2 sztuki rolet w kolorze brązowym. Montaż odbył się na osiedlu Sławinek w domu jednorodzinnym.
Zastosowane zostało sterowanie ręczne w roletach, zwykłe zwijacze na sznurek. Nie było potrzeby montażu zwijaczy korbowych, ponieważ rolety nie były tak dużej wielkości. Skrzynki zostały zamontowane standardowe, także w kolorze brązowym tak samo jak prowadnice. Montaż odbywał się z rusztowania, zastosowaliśmy prowadnice kątowe i mocowaliśmy je do muru, ponieważ okna była mocno obrobione i był problem z przykręceniem rolet do ramy okiennej.
  Każdemu, kto myśli nad roletami zewnętrznymi a dociepla dom zwracamy uwagę, aby okna zostały obrobione tynkiem najmniej jak się da, ponieważ później może być problem z montażem rolet zewnętrznych.

W listopadzie zamontowaliśmy także 6 sztuk rolet podtynkowych w kolorze beżowym. Rolety podtynkowe montowaliśmy do ram okiennych jeszcze przed ociepleniem domu. Naszym klientom zawsze doradzamy aby zastanawiać się nad roletami zewnętrznymi jeszcze zanim będą tynki, wtedy jest więcej możliwości, jeżeli chodzi o rolety. Wielu osobom podoba się rozwiązanie ukrycia skrzynek roletowych pod elewacją, dlatego też większość wybiera właśnie rolety podtynkowe, o ile ma taką możliwość.W Grudniu zamontowaliśmy także 4 sztuki rolet zewnętrznych w kolorze białym w Turce. Rolety montowane były do ramy okiennej, na oknach balkonowych w bloku. Do wszystkich rolet zastosowaliśmy zwijacze sznurkowe klasyczne, nie było potrzeby stosowania zwijaczy korbowych. Wystarczyło także zastosowanie napędu ręcznego,
nie było potrzeby stosowania napędów elektrycznych. W przypadku montażu kilku sztuk zalecamy napędy ręczne, które są znacznie mniej inwazyjne niż napędy elektryczne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz