piątek, 23 grudnia 2016

Wybrane realizacje mid.info.pl Instytucje Publiczne 2016


Realizacje dla Instytucji Publicznych wykonanych przez firmę MiD

Wybrane montaże naszej firmy wykonane dla instytucji użytku publicznego.Pracowity roku 2016 dobiega końca dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość naszym kontrahentom.  


W 2016 roku nasza firma wyprodukowała i zamontowała w RCKIK w Lublinie 14 sztuk Verticali w różnych pomieszczeniachA także 8 sztuk żaluzji aluminiowych w kolorze białym. Do montażu verticali użyliśmy kołków rozporowych i specjalnych klipów, na które mocuje się rynnę przy suficie. Żaluzje aluminiowe zostały zamontowane w dwóch dużych oknach, w każdym oknie po 4 żaluzje.

Uniwersytet Przyrodniczy

W Listopadzie odbył się montaż 12 rolet w kasecie PCV i prowadnicami w oddziale Uniwersytetu Przyrodniczego. Nasza firma wyprodukowała i zamontowała rolety wykonane z białych kaset PCV i tkaniny o gramaturze około 180g/m2 w kolorze beżowym. Rolety zamontowane zostały w dwóch salach. Kasety przymocowaliśmy na śrubki ze sklepu domero.pl z kolei prowadnice przykleiliśmy na taśmę do rolet.Przedszkole osiedle wrotków

Nasza firma zamontowała 10 sztuk rolet wielkogabarytowych w salach dla dzieci w przedszkolu. Rolety o wymiarach 230 x 200 m montaż odbył się do nadproża we wnęce okiennej od wewnętrznej strony okna. Montaż odbył się przy użyciu wiertarki udarowej. Musieliśmy wykonać montaż do nadproża, aby mocowanie rolet było solidne. Mocowanie odbyło się na kołki rozporowe. Tkanina rolety była w kolorze żółtym, natomiast belka dolna, łańcuszek i mechanizm w kolorze białym.


Szkoła na Sławinie

W szkole podstawowej nasza firma zamontowała 12 sztuk rolet PCV w tkaninie podgumowanej i zwykłej w kolorze niebieskim. Rolety wyposażone były w kasetę i prowadnice. W szkole montowaliśmy także żaluzje aluminiowe w ilości 24 sztuk. Żaluzje wyposażone zostały w system prowadzenia żyłkowego, który zabezpiecza przed uderzaniem żaluzji o szybę kiedy otwarte jest okno. Żaluzje były w kolorze białym, także osprzęt był w kolorze białym.

Rolety wielkogabarytowe

Na jesieni montowaliśmy także rolety wielkogabarytowe w przedszkolu na osiedlu Czuby. Montaż 12 sztuk rolet o wymiarach ponad 2 m na 2,5m w kolorze niebieskim. Część rolet była wykonana z tkaniny podgumowanej, a część z tkaniny zwykłej o gramaturze około 180g/m2. Rolety montowane były we wnęce okiennej do nadproża.
Montaż osłon okiennych odbył się w dwóch salach, na parterze i na pierwszym piętrze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz