środa, 28 marca 2018

Moskitiery zwijane zamontowane prze firmę MiD w 2017 roku

Moskitiery zwijane zamontowane prze firmę MiD w 2017 roku. 

Coraz  większą popularnością cieszą się moskitiery zwijane, które zajmują stosunkowo mało miejsca na oknie i są to bardzo eleganckie osłony ochronne zabezpieczające przed wpadaniem owadów do wnętrza domu.


      W 2017 roku mieliśmy przyjemność zamontować 2 sztuki moskitier rolowanych w kolorze brązu w Jakubowicach Konińskich, miejscowości pod Lublinem w pobliżu Elizówki oraz miejscowości Dys. Moskitiery zostały przyklejone na taśmę piankową dwustronną oraz dodatkowo wzmocnione uchwytami aluminiowymi. Siatka moskitiery rozwija się od prawej do lewej strony lub może rozwijać się od góry do dołu. W Jakubowicach zastosowane zostało rozwijanie od prawej do lewej strony, ponieważ na drzwi balkonowe o wiele lepiej zastosować rozwiajnie boczne.

       Rozwijanie boczne będzie lepsze w czasie użytkowania, rączkę można umieścić na wysokości klamki od drzwi balkonowych. Gdyby zastosować rozwijanie góra-dół obsługa takiej moskitiery byłaby uciążliwa i nie wygodna.
Po rozwinięciu siatki moskitierowej listwa boczna wyposażona jest w magnes wzdłuż listwy z rękojeścią, który automatycznie przytrzymuje siatkę moskitiery w pozycji zamkniętej.

Moskitiery rolowane ul. Zemborzycka 

    Kolejny montaż moskitier rolowanych nasza firma wykonała w Lublinie na ulicy Zemborzyckiej, w Zemborzycach zamontowaliśmy 5 sztuk brązowych moskitier zwijanych okiennych, system obsługi góra-dół oraz jedna moskitierę otwieraną wyposażoną w zawiasy na drzwi balkonowe. Moskitiery rolowane w pozycji rozwiniętej zaczepia się za uchwyty montowane na dole prowadnic. Jest to jeden z najstarszych systemów, który jest niezawodny.

Moskitiery zwijane boczne

    Biała moskitiera zwijana w Lublinie na ulicy Tomasza Zana. W bloku w pobliżu Jana Sawy nasza firma dokonała montażu moskitiery rolowanej, obsługiwanej prawo-lewo na magnes. Efekt końcowy robi wrażenie! Całość pasuje do koloru okien i elewacji.

    Kolejny montaż moskitier zwijanych odbył się na osiedlu Ponikwoda ulica Strzembosza. Nasza firma zamontowała moskitiery rolowane w kolorze złoty dąb, w systemie click-clack. System zamykania polega na zamykaniu i otwieraniu blokady dzięki naciskaniu dolnej listwy. Moskitiera wyposażona została w szarą siatkę, która świetnie komponuje się z kolorami drewnopodobmi. Klient wybrał kolor złoyegp dębu pod kolor okien w bloku.
  W 2017 roku zamontowaliśmy także moskitierę zwijaną w magazynie

Elektryczne moskitiery zwijane 

     Herbapolu. Była to moskitiera na wejście do bramy garażowej, odporna na podmuchy wiatru, ponieważ wyposażona została w dodatkowy zamek po boku, który przytrzymuje siatkę moskitiery w prowadnicy.Warto dodać, iż moskitiera posiada sterowanie elektryczne, dzięki któremu obsługa moskitiery staje się bardzo łatwa! W zestawie jest pilot, którym można z łatwością sterować opuszczaniem i podnoszeniem moskitiery!

1 komentarz:

  1. Firma Astra Lublin oferuje wysokiej jakości produkty stolarki okiennej i drzwiowej, spełniające najwyższe standardy. Zapraszamy.
    okna lublin

    OdpowiedzUsuń