poniedziałek, 12 marca 2018

Montaże rolet plisowanych w 2017 roku -mid.info.pl

Montaże rolet plisowanych w 2017 roku -mid.info.pl

Montaże rolet plisowanych wykonane przez firmę mid.info.pl w 2017 roku. Chcemy się z państwem podzielić zdjęciami praz relacja z wybranych montaży rolet plisowanych. 

W 2017 roku mieliśmy przyjemność dostarczyć praz zamontować ponad 40 sztuk żaluzji plisowanych w Instytucie Zdrowia i Urody PEARL. Swoją drogą gorąco polecamy ten zakład kosmetyczny wszystkim kobietom! Większość plis była wykonana z podstawowej tkaniny w kolorze szarym reszta w kolorze białym. Plisy zostały zamontowane w każdym gabinecie, aby promienie słoneczne nie raziły klientek oraz personelu. Plisy w wojsku nasza firma dostarczyła i zamontowała 24 sztuki rolet plisowanych oraz na terenie Wojska Polskiego w Lublinie przy ulicy Spadochroniarzy. W budynku wojska zamontowaliśmy także 12 rolet w kasetach plastikowych, dzięki którym słońce nie będzie uciążliwe dla pracowników. Rolety zostały wyposażone w płaskie prowadnice przyklejone do listwy szklącej okna na dwustronną taśmę. 

W 2017 roku zamontowaliśmy także trójkątne plisy w Bełżycach. Rolety plisowane zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je dopasować do nietypowych kształtów okien. Niestety ze względu na skomplikowany mechanizm działania plisy te nie mają funkcji góra-dól, lecz podciągają i zwijają się jak klasyczne żaluzje. 


W tamtym roku mieliśmy przyjemność montować plisy w oknach na poddaszu użytkowym nowo wybudowanego domu w Świdniku. Były to okna Fakro, jednak producent okien nie ma znaczenia. 
Rolety plisowane jest to idealne rozwiązanie do przesłonięcia okien dachowych. Rolety plisowane do okien dachowych wyposażone są w prowadnice po bokach, które dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Jednak najczęściej wybierane są w kolorze sosny, ponieważ najwięcej okien dachowych jest właśnie w tym kolorze. Plisy świetnie nadają się do okien dachowych, ponieważ w większości wykonane są z aluminium, jedynie nieliczne części wykonane są z plastiku. Po drugie świetnie wpasowują się właśnie we wnęki okienne, ze względu na minimalistyczny mechanizm sterujący. Kolejna zaletą nie wątpliwie jest łatwość montażu, plisy w oknach dachowych montuje się bardzo szybko i łatwo. 

W świdniku zamonotwaliśmy my także 7 sztuk rolet plisowanych, gdzie osprzęt był w w kolorze orzechu,  natomiast materiał w kolorze fioletu.

Także szkoły inwestują w rolety plisowane, w tamtym roku zamontowaliśmy kilka sztuk plis w szkole na Sławniku al. Warszawska 94 w Lublinie. 

1 komentarz:

  1. Firma Astra Lublin oferuje wysokiej jakości produkty stolarki okiennej i drzwiowej, spełniające najwyższe standardy. Zapraszamy.
    okna lublin

    OdpowiedzUsuń